• Wpisów: 13
  • Średnio co: 64 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 12:02
  • Licznik odwiedzin: 4 564 / 909 dni
 
kapuczinko
 
dzisiaj postanowiłam poruszyć bardziej głębszy temat od filmów, a dotyczy on ludzkich wady. Każdy z nas ma wady - choć trudno w to uwierzyć. Przedstawiam wam kilka moich.

Moje wady:
- Jestem okropnie leniwa.
serio, mówi się że lenistwo nie boli, ale to nieprawda. To takie cholerstwo, przez które czujemy się jakby to była choroba. Nie potrafie z łóżka wstać by choćby po książkę sięgnąć. Najgorsze jest to, że nie ma logicznego sposobu na wyleczenie tego. I tak, dla mnie to choroba.
- Oceniam
Zauważyłam jeden z powodów przez co moja klasa mnie nienawidzi. Oceniam ludzi. Nie chodzi mi o takie typu "2/10", tylko o to że wytykam w nich wady.
Ktoś przyjdzie do szkoły w zbyt odcisłych leginsach? Czemu nie powiem tego mojej koleżance?
Komuś wylewa się tłuszcz z jakieś części ciała?
Czemu nie pośmiać się z tego z moją koleżanką?
Serio no nie jest fajnie, zdaje sobie z tego sprawe. Ale nie potrafie przejść obojętnie obok jakieś osoby do skrytykowania. Zresztą inne osoby w mojego otoczenia robią to samo. Ale kogo najbardziej się uczepią? Oczywiście mnie.
- Jestem aspołeczna
Nie boje się ludzi, ale wole się z nimi nie zadawać. Znacie to uczucie kiedy mówią "czemu z nami nie rozmawiasz?" a potem gdy coś powiedz powiedzą "zamknij się"?
Nienawidze ludzi za to co oni robią. I nie chodzi o wine paru osób zrzuconą na całą ludzkość. Ludzie to potwory, które nie potrafią korzystać w życia.
- Jestem dziwna
To najważniejszy i najbardziej bolesny punkt.
Ludzie nie tolerują tego, że jestem inna. Co druga dziewczyna w mojej szkole jest typową fejsukowiczką, która umie się bawić na impezkach przy tej całej elicie szkolnej. Już mi te wszystkie osoby się zlewają. Każdy jest taki sam. Każdy myśli tylko o tym by znaleźć miłość. Nie zastanawia się o tym, kim będzie w przyszłości. Balujemy za hajs starych, co nam tam, yolo.
Dziewczyny z mojej klasy nienawidzą mnie przez to że nie trzymam się z nimi. Że nie słucham polskiego gówna (rapu, autokorekta) czy nie mam superstarów. One mają oba rodzaje superstarów, ja nie mam ani jednego, jeśli wiecie o co mi chodzi. Gdyby poznały kim tak naprawde jestem, jest prawie przekonana że ich malutkie ludzkie serduszka by to tak przyjeły, że jestem wielce skrzywdzoną życiem dziewczynką.
Fałszywe suki.

Czekam na wasze anonimowe wady. Jestem ciekawa czy macie podobnie do mnie. Cokolwiek napiszecie, ja was zrozumiem, zawsze poświece wam chwile, o ile wy poświęcicie swoją mnie.

kapuczinko x

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego